Відбулося засідання оргкомітету щодо проведення заходів до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС
Участь у засіданні взяли секретар міської ради Сергій Гура, голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» Надія Кислицька, ліквідатор аварії на ЧАЕС Борис Скорик і члени організаційного комітету.
Під час зустрічі обговорили деталі програми заходів, їхній формат та послідовність проведення. Особлива увага була приділена вшануванню пам’яті ліквідаторів та постраждалих від катастрофи, а також залученню громади до участі у пам’ятних заходах.
У планах оргкомітету: проведення тематичних урочистостей, перегляд документального фільму, зустрічі із ліквідаторами, а також освітніх заходів для молоді.
Секретар міської ради Сергій Гура наголосив на важливості збереження історичної пам’яті та підтримки тих, хто безпосередньо постраждав унаслідок аварії.