Із Пуллаха до Березані прибув новий соціальний транспорт

23.04.2026

Днями делегація Березанської громади повернулася з міста-побратима Пуллах. Результат візиту – отримано сучасний спеціалізований мікроавтобус.

Сьогодні після чергового засідання сесії Березанської міської ради відбулася урочиста передача транспортного засобу. Представникам територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) секретар міської ради Сергій Гура вручив документи та ключі від нового Mercedes-Benz 2025 року випуску, обладнаного місцями для людей, які користуються кріслами колісними.

Автомобіль уже офіційно передано на баланс установи та використовуватиметься для організації перевезень і заходів за участі військовослужбовців, ветеранів, людей з інвалідністю та інших соціально вразливих категорій населення.

Цей важливий і необхідний транспорт став можливим завдяки підтримці наших партнерів – об’єднання «Баришівка-Пуллах- Березань».

Щиро дякуємо нашим друзям за цей надзвичайно цінний подарунок, за відкритість, підтримку та постійну допомогу нашій громаді.

Ваша участь – це не лише про співпрацю, а й про справжню солідарність і багаторічну дружбу, яка сьогодні має особливе значення!

<<< До списку усіх новин